3D TUBE 25 RIGIDE
  • 3D TUBE 25 RIGIDE
  • 3D TUBE 25 RIGIDE
  • 3D TUBE 25 RIGIDE
Attachments
Download
Document #326
DATASHEET 3D TUBE 25 RIGIDE.pdf.pdf
Download (1.8M)
3D TUBE 25 RIGIDE
3DTUBE25R
360D LIGHT EMISSION 3D TUBE 25MM
Description
3DTUBE25R
  • "360° Light Emission" rigid tube with no dark spot.
  • 3D bendable design Ø40mm.
  • Bending in all directions, bending limit ≥700mm.
  • Custom lengths, custom cut.
  • Axial or side feed available.
  • 1800K, 2100K, 2400K, 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6500K.
  • 24V, 15W/m for Mono White; 2×15W for Dynamic White.